Akademia Cyfrowego Edukatora

Akademia Cyfrowego Edukatora

Akademia Cyfrowego Edukatora

 

Ruszył projekt, w którym nauczyciele, dyrektorzy szkół oraz szkolni administratorzy IT będą mieli możliwość stałego uzupełniania wiedzy i umiejętności związanych ze światem cyfrowej edukacji.

Trzy webinary w miesiącu od września do grudnia 2020 r. poświęcone będą wybranym zagadnieniom cyfrowej edukacji, zarówno w wymiarze korzystania z różnych rozwiązań i technologii Microsoft, jak i organizacji edukacji cyfrowej w szkołach. Prowadzić je będą nauczyciele, szkolni administratorzy IT i dyrektorzy należący do społeczności Microsoft Innovative Educator Expert (MIEE), którzy od wielu lat wprowadzają z powodzeniem w swoich szkołach  nowoczesne rozwiązania edukacyjne.

Wszystkie webinary będą odbywać się w godzinach 17.00-17.45 na żywo na stronie Edunews.pl na Facebooku (bezpośrednio w Wydarzeniach FB). Nagrania można obejrzeć w kanale filmowym Edunews.pl na YouTube.

Tematyka wrześniowych webinarów:

  1. Powrót do szkoły, ale z technologiami (17.09).
  2. Jak przygotować platformę Office 365 na powrót uczniów i nauczycieli do szkół (22.09).
  3. Organizacja pracy Rady Pedagogicznej z wykorzystaniem technologii (30.09).

 

Więcej informacji na stronie Akademii Cyfrowego Edukatora

Fot. Microsoft

 

 

 

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7039459