Edupolis

W wakacje popływasz za darmo!

  • Pływacy w basenie.

W wakacje popływasz za darmo!

Wzorem lat ubiegłych w trakcie tegorocznych wakacji baseny miejskie od poniedziałku do piątku do godziny 14:00 będą darmowe dla uczniów bydgoskich szkół. Warunkiem jest ważna legitymacja szkolna.

Od poniedziałku 30 czerwca do 29 sierpnia br. uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych funkcjonujących na terenie Miasta Bydgoszczy, będą mogli bezpłatnie korzystać z basenów zarządzanych przez Bydgoskie Centrum Sportu, z basenu w Pałacu Młodzieży oraz pływalni przy Zespole Szkół nr 5 w każdy dzień roboczy od chwili otwarcia do godziny 14:00.

Z obiektów bezpłatnie korzystać mogą uczniowie uczęszczający do bydgoskich szkół po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej oraz dzieci do 7 lat, wejście z opiekunem (obowiązek opłaty za bilet przez opiekuna).

W wakacje pływalnie poddane zostaną także niezbędnym pracom konserwacyjnym.

Poniżej harmonogram przerw technicznych w czasie letnich wakacji na poszczególnych basenach:

  • Aqua Fordon: 28 czerwca – 31 lipca
  • Ikar: 1 sierpnia – 31 sierpnia
  • Piąta Fala: 30 czerwca – 31 lipca
  • Neptun: 1 sierpnia – 31 sierpnia
  • Perła: 1 sierpnia – 31 sierpnia
  • Laguna: 1 sierpnia – 31 sierpnia
  • Czwórka: 1 lipca – 31 lipca
  • Bryza: 1 lipca – 31 lipca
  • Sardynka: 27 czerwca – 31 lipca
  • Łabędź: 1 sierpnia – 31 sierpnia 

Szczegółowe informacje na temat pływalni Bydgoskiego Centrum Sportu.

Źródło: bydgoszcz.pl

Metryka

  • Data2025-06-25