#63PL „Co jest najważniejsze w życiu?” – 5. edycja konkursu filmowego

#63PL „Co jest najważniejsze w życiu?” – 5. edycja konkursu filmowego

Muzeum Powstania Warszawskiego zaprasza do udziału w edycji specjalnej konkursu filmowego #63PL „Co jest najważniejsze w życiu?”. Ambasadorami konkursu są: Martyna Wojciechowska, dziennikarka i podróżniczka oraz płk Piotr Gąstał, były dowódca GROM. Konkurs rozpoczął się 15 maja i potrwa do 5 czerwca.

Konkurs filmowy #63PL jest skierowany do młodych ludzi w wieku 15-22 lata, którzy chcą w twórczy sposób opowiedzieć o tym, co jest według nich najważniejsze w życiu.

– Konkurs #63PL od lat był częścią Festiwalu Mastercard OFF Camera, który ze względu na pandemię koronawirusa został przełożony na inny termin. Jednocześnie sytuacja, w której się znajdujemy oraz postawa Powstańców, których mamy okazję wspierać i słuchać od lat, zachęciła nas do zorganizowania edycji specjalne konkursu #63PL w której zadajemy pytanie „Co jest najważniejsze w życiu?” Wierzymy, że trudności, które nas spotykają, mogą być punktem wyjścia do zatrzymania się, zastanowienia się nad tym tematem – podkreśla Jan Ołdakowski, dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego.

By wziąć udział w konkursie, w terminie od 15 maja do 5 czerwca maja włącznie, należy nagrać i wysłać 63-sekundowy materiał audiowizualny opracowany w dowolnej technice. Może to być fabuła, animacja lub grafika, film może być nakręcony smartfonem, kamerą lub aparatem fotograficznym. Istotne jest, by w swoim przekazie odpowiadał na pytanie konkursowe „Co jest najważniejsze w życiu?” Ważne jest indywidualne ujęcie tematu. Każdy materiał będzie oceniany pod względem artystycznym. Link do nagranego materiału należy wysłać za pomocą platformy We Transfer na adres: konkurs@vod.pl.

Regulamin konkursu.

Więcej informacji: Tutaj.

Źródło: www.1944.pl/

Fot. Pixabay

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7023666