11. edycja projektu “Zdrowo jem, więcej wiem”

11. edycja projektu “Zdrowo jem, więcej wiem”

Fundacja Bank Ochrony Środowiska logo

Fundacja Bank Ochrony Środowiska zaprasza uczniów zerówek i klas I-III szkół podstawowych oraz ich nauczycieli i rodziców do konkursu “Zdrowo jem, więcej wiem”. W konkursie mogą brać udział zespoły składające się z nauczyciela i maksymalnie 40 uczniów. Z jednej szkoły może zgłosić się dowolna liczba zespołów. Zespół można zgłosić do jednej z dwóch kategorii:
– zerówki i klasy I,
– klasy II-III.

Celem projektu jest podniesienie wiedzy na temat zależności pomiędzy sposobem odżywiania a stanem zdrowia. Konkurs trwa cały rok szkolny i jest podzielony na 3 etapy:
– jesień,
– zima,
– wiosna.

Zespoły mogą brać udział w dowolnych etapach, jednak zespoły, które wezmą udział we wszystkich etapach mają szanse na dodatkowe nagrody. W konkursie przewidzianych jest 5 nagród głównych (nagrody rzeczowe). Nagrody przyznawane są oddzielnie w dwóch kategoriach:
– zerówki i klasy I,
– klasy II-III.

Nagrody rzeczowe za etapy są przyznawane członkom zespołu konkursowego i opiekunowi zespołu.

Rejestracja jest już uruchomiona! Żeby wziąć udział w projekcie wystarczy uzupełnić krótki formularz rejestracyjny. Więcej o projekcie na stronie Fundacji BOŚ..

Termin składania wniosków:

  • 19 października 2020
  • 1 lutego 2021

 

 

 

Dokumenty do pobrania:

Regulamin projektu “Zdrowo jem, więcej wiem”

Regulamin

Zgoda rodzica

 

Źródło: zdrowojem.fundacjabos.pl

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6890135