Żyj finansowo! Konkurs dla uczniów

Żyj finansowo! Konkurs dla uczniów

Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej logo

Corocznie, w ramach projektu „Żyj finansowo! czyli jak zarządzać finansami w życiu osobistym”, Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej organizuje konkurs dla uczniów – uczestników bieżącej edycji projektu, którego celem jest zwiększenie efektywności przyswajania nabytej wiedzy z zakresu racjonalnego gospodarowania finansami osobistymi. Zadaniem uczestnika konkursu jest przygotowanie pracy pisemnej.

Tematem tegorocznej edycji konkursu jest:

„Moje pierwsze cztery kółka.  Od dłuższego czasu Twoim marzeniem jest posiadanie „własnych czterech kółek”. Jednak, aby usiąść za kierownicą swojego auta, wcześniej należy ukończyć kurs prawa jazdy, zdać egzamin, kupić samochód i… No właśnie, i co dalej? Przedstaw szczegółowy plan realizacji powyższego marzenia. Oprócz kosztów kursu i egzaminu na prawo jazdy kat. B oraz zakupu samochodu, uwzględnij także 2-letni koszt utrzymania własnego auta. Nie zapomnij o wszystkich opłatach, zarówno tych obowiązkowych, jak i „niezaplanowanych”.

Na etapie eliminacji prace konkursowe oceniane są przez nauczycieli – trenerów projektu, którzy dokonują wyboru maksymalnie dwóch najlepszych prac z każdej grupy projektowej. Wytypowane przez nauczycieli prace kwalifikowane są do finału konkursu. Pracę konkursową wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesłać w wersji elektronicznej na adres: kkolodziejczyk@skef.pl

Termin przesyłania prac konkursowych upływa 25 kwietnia 2021 r.

UWAGA! W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie uczestniczy XIII edycji projektu „Żyj finansowo! czyli jak zarządzać finansami w życiu osobistym”.

 

Więcej informacji na stronie konkursu

Regulamin konkursu i formularz do pobrania

 

Źródło: www.skef.pl

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

5,748,041