Zwiedzanie Dworu Artusa (9 marca)

04 marzec Zwiedzanie Dworu Artusa (9 marca)

Centrum Kultury Dwór Artusa

Dwór Artusa w Toruniu zaprasza 9 marca 2021 r. (wtorek) o godz. 18.00 na zwiedzanie zabytkowego budynku instytucji. Zbiórka w sieni Dworu Artusa.

Coraz dłuższe i cieplejsze dni zachęcają do wychodzenia z domu i szukania ciekawych sposobów spędzania wolnego czasu. W marcu ponownie otwieramy przed Wami artusowe drzwi do niemal wszystkich pomieszczeń. Dwór Artusa to nie tylko centrum kultury, ale również zabytek historyczny i architektoniczny. Z budynkiem związany jest szereg wspomnień, historii i opowieści, bez których zrozumienie Torunia jako ośrodka handlu, gospodarki i sztuki nie byłoby możliwe.

Pod okiem przewodnika, możecie zajrzeć do reprezentacyjnych sal (na co dzień niedostępnych gościom), wysłuchać burzliwej historii miejsca i budynku, a także poznać wiele nieznanych szerzej ciekawostek i legend. Oprowadzanie odbędzie się przy grupie co najmniej 5 osób.

Grupy zorganizowane (nie większe niż 20 osób) mogą zwiedzić Dwór Artusa w innych terminach (w miarę możliwości) po wcześniejszej rezerwacji, której dokonać można pisząc na adres mailowy: biuro@artus.torun.pl. Oprowadzanie będzie możliwe dla osób indywidualnych w grupach do 15 osób maksymalnie.

Bilety w cenie 10 i 5 zł przez GoOut

Fot. Dwór Artusa

4 marca 2021 r.

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

4,811,404