#zostanwdomu z Toruńską Orkiestrą Symfoniczną

#zostanwdomu z Toruńską Orkiestrą Symfoniczną

Toruńska Orkiestra Symfoniczna włączyła się do akcji #zostanwdomu. Oferuje liczne działania online i udostępnia materiały edukacyjne związane z muzyką, pogrupowane w działy.
  • #TOSedukuje to cykl materiałów edukacyjnych, zawierający podstawy nauki o muzyce, znaleźć tu można filmiki nagrane przez pracowników TOS, dotyczące m.in. rytmiki, różnorodnych instrumentów muzycznych, sylwetek muzyków oraz zagadki.
  • #TOSciekawostkitechniczne to materiały, w których poznać można działanie instytucji od kulis, zagościć w sali prób, o której opowiada pracownik TOS,  obejrzeć materiał o podnośniku fortepianu.
  • #muzycyTOSopowiadająigrają to wideo i fotorelacje, w których muzycy opowiadają o swoich instrumentach i o swojej pracy, wysłuchać można ich wykonań dzieł J. S. Bacha, A. Vivaldiego czy zespołu Skaldowie.
  • #TOSnaszapasja daje niepowtarzalną okazję na poznanie pracowników TOS od strony ich zainteresowań oraz pasji, takich jak np.: rękodzieło, renowacja mebli, florystyka czy gotowanie.
  • #TOSciekawostkimuzyczne to cykl ciekawostek, zagadek i różnorodnych informacji, na uwagę zasługują materiały wideo na temat wpływu muzyki na nasze życie.
Oprac. Agnieszka Miranowska
Fot. Pixabay
Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

6,152,480