#zostańwdomu z Młynem Wiedzy

Canva - Matka i córka z laptopem

#zostańwdomu z Młynem Wiedzy

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy udostępnia materiały edukacyjne, które rodzice i opiekunowie mogą wykorzystać podczas akcji #zostańwdomu. 

Na profilu Młyna Wiedzy w serwisie Facebook zostały udostępnione materiały edukacyjne, które można wykorzystać w czasie wolnym od szkoły w związku z wystąpieniem koronawirusa w Polsce. – Różnorodna tematyka udostępnianych przez nas materiałów pozwoli opiekunom na wspólne spędzenie czasu z dzieckiem, a przy okazji umożliwi zapoznanie się z różnymi naukowymi faktami i ciekawostkami – mówi Marcin Centkowski, rzecznik centrum nauki. – Mamy nadzieję, że nasze publikacje, które będziemy jeszcze publikowali, zostaną wykorzystane przez rodziców i pozwolą na aktywne spędzenie czasu. Ze względów bezpieczeństwa pracowników instytucji – ograniczyliśmy liczbę osób przebywających w obiektach, dlatego też nie będziemy realizowali online wirtualnego zwiedzania czy zajęć. Liczymy na to, że gdy sytuacja uspokoi się – będziemy mogli spotkać się w naszym interaktywnym centrum nauki – dodaje.

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy zachęca jednocześnie, aby podzielić się relacjami ze wspólnych doświadczeń czy zadań. – Prosimy o wstawienie zdjęć lub filmów w komentarzu do każdej udostępnionej publikacji. Dzięki temu, nie tylko pokażemy, jak wspólnie i naukowo spędzamy czas, ale przekonamy nieprzekonanych, że w obecnej sytuacji pozostanie w domu jest jedną z najlepszych form profilaktyki zakażenia – mówi rzecznik Młyna Wiedzy.

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy i Centrum Innowacyjnej Edukacji są wyłączone do 31 marca 2020 roku. Informacje dotyczące możliwości przełożenia wizyty lub zwrotu środków za rezerwacje zaplanowane w okresie 16-31 marca są dostępne na stronie internetowej centrum nauki.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

5,852,335