Zostań w domu – zostań ilustratorem

Zostań w domu – zostań ilustratorem

Joanna Białobrzeska, ceniona pedagog, autorka podręczników i książek, za pośrednictwem swojego konta facebookowego zaprasza nauczycieli z uczniami a także dzieci z rodzinami do udziału we wspólnym projekcie. Zachęca do zabawy w ilustratora i współtworzenia jej najnowszej, właśnie powstającej książki “Rozrabiaki z Beretki”. Autorka prosi o przesyłanie swoich ilustracji i ma nadzieję, że kiedyś stworzy wspaniałą wystawę z nadesłanych prac.

Na jej koncie facebookowym oraz grupie Uczę Mimochodem! można wysłuchać pierwszego oraz drugiego rozdziału książki, czytanego przez autorkę. Plik z tekstem pierwszego rozdziału i miejscem na ilustrację można pobrać na facebookowej grupie Uczę Mimochodem!, która służy wymianie myśli i inspiracji między nauczycielami: jak uczyć, jak pracować zdalnie, jak budować relacje, zwłaszcza w obecnym czasie.

Z wpisów pod filmami wynika, że w projekcie chętnie wzięli udział nie tylko nauczyciele ze swoimi klasami, ale również dzieci z rodzinami; można już obejrzeć pierwsze nadesłane przez dzieci ilustracje.

Kolejne spotkanie z autorką w czwartek, 16 kwietnia, o godz. 19.00 na koncie facebookowym Joanny Białobrzeskiej.

Oprac. Agnieszka Miranowska

Fot. Pixabay

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

6,152,507