Zdolni znad Brdy – wrzesień 2020 = WEBINAR

webinar

Zdolni znad Brdy – wrzesień 2020 = WEBINAR

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Edukacji Nauczycieli serdecznie zaprasza na spotkanie skierowane do koordynatorów ds. ucznia zdolnego w bydgoskich placówkach oświatowych pn. „Program Zdolni znad Brdy – współpraca i wymiana doświadczeń”.

Zapraszamy na pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie online skierowane do koordynatorów ds. ucznia zdolnego w bydgoskich placówkach oświatowych, nauczycieli przygotowujących zdolnych uczniów do olimpiad i konkursów przedmiotowych, pedagogów i psychologów oraz wszystkich nauczycieli zainteresowanych współpracą.

Spotkanie pn. „Program Zdolni znad Brdy – współpraca i wymiana doświadczeń” ma na celu pogłębienie współpracy: Program=Szkoła i Program=Nauczyciele oraz Program=Uczeń i Program=Rodzic.

Podczas spotkania podzielimy się doświadczeniami z lat 2014-2020 oraz wybierzemy tematy do szkoleń, warsztatów, seminariów, konferencji i innych niezbędnych do poszerzania wiedzy na temat ucznia zdolnego.

Webinar poprowadzą: dyrektor Miejskiego Ośrodka Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy – dr Łukasz Kosiński oraz  koordynator Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy” – Monika Grzybowska.

Termin spotkania: 29.09.2020 (wtorek), godz. 16.00

Przewidywany czas spotkania – ok. 2 godziny dydaktyczne

Informacji udziela Monika Grzybowska, mail: m.grzybowska@palac.bydgoszcz.pl  lub tel. 533 18 23 26.

Link do informacji i zapisów:

https://moen.edu.bydgoszcz.pl/program-zdolni-znad-brdy-wspolpraca-i-wymiana-doswiadczen-w100,500,30975.html

Fot. Pixabay

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6646122