#zaspiewajhymnzTOS!

#zaspiewajhymnzTOS!

Toruńska Orkiestra Symfoniczna organizuje akcję nagrania Hymnu Państwowego #zaspiewajhymnzTOS! Udział w akcji może wziąć każdy, bez wychodzenia z domu – wystarczy zaśpiewać i nagrać “Mazurek Dąbrowskiego”, a plik wysłać do Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej. TOS wykorzysta 100 pierwszych nadesłanych nagrań.

Akcja związana jest z obchodami 100. rocznicy powrotu Torunia do wolnej Polski i nadchodzącym świętem narodowym Trzeciego Maja. Zaplanowano wykonanie hymnu przez 100 osób, co ma być nawiązaniem do 100. rocznicy powrotu Torunia do wolnej Polski.

Partię wokalną należy nagrać do zamieszczonego na stronie TOS podkładu muzycznego. Przesłane nagrania wideo zostaną dołączone do ścieżki dźwiękowej zrealizowanej przez muzyków Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej. Całość zostanie skompilowana w plik wideo, który zostanie zaprezentowany w Święto Konstytucji 3 Maja za pośrednictwem strony Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej oraz mediów społecznościowych.

Regulamin oraz informacje o zasadach wykonania nagrania i plik z podkładem muzycznym, dostępne są  na stronie TOS. Plik z nagraniem opisanym imieniem i nazwiskiem należy przesłać do 20.04.2020 r. na adres e-mail: edukacja@tos.art.pl, pytania należy kierować na e-mail: edukacja@tos.art.pl.

Zaproszenie do akcji

Oprac. Agnieszka Miranowska

Fot. Akcja Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej #zaspiewajhymnzTOS!

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

5,850,855