Zapraszamy na spacery po Bydgoszczy

Zapraszamy na spacery po Bydgoszczy

Stowarzyszenie Społeczny Rzecznik Pieszych w Bydgoszczy zaprasza na trzy wyjątkowe spacery badawcze po Bydgoszczy. Wstęp jest wolny.

1. Najkrótszą drogą przez Śródmieście – 22 sierpnia 2020 (sobota), godz. 12:00. Spotykamy się przed Dworcem PKP Bydgoszcz Główna (wiata z info-kioskiem). Celem spaceru jest przybliżenie najciekawszych i równocześnie mniej znanych miejsc Śródmieścia. Spróbujemy również przybliżyć miejskie skróty i zastanowimy się jak wąsko to jest za wąsko?

Szczegółowa trasa na mapie poniżej oraz pod linkiem: https://mapy.cz/s/curanerano

2. Piesi przy nowych inwestycjach – 26 sierpnia 2020 (środa), godz.17.00. Spotykamy się na skrzyżowaniu ul. Glinki/Magnuszewska. W trakcie spaceru zastanowimy się nad następującymi zagadnieniami: jaka jest alternatywa dla Trasy Uniwersyteckiej? Jaka jest najkrótsza trasa piesza? Kiedy ostatnio przekraczaliśmy skarpę pieszo?

Szczegółowa trasa na mapie poniżej oraz pod linkiem: https://mapy.cz/s/nazalejoro

3. Najpiękniejsza ulica Bydgoszczy – 5 września sobota (godz. 12.00) – początek Gdańska/Śniadeckich. Podziwiając tą z najpiękniejszych ulic w naszym mieście zastanowimy się, czy Gdańska zaprasza do spacerowania? Co możemy zrobić, aby Gdańska była przyjaźniejsza dla pieszych?

Szczegółowa trasa na mapie poniżej oraz pod linkiem: https://mapy.cz/s/raruposeco

ZAPISY w formularzu TUTAJ

Fot. piesi.bydgoszcz.pl

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6643013