Zajęcia w Domu Edukacyjno-Kulturalnym Regnum

Gra w piłkę nożną, Pixabay

Zajęcia w Domu Edukacyjno-Kulturalnym Regnum

logo DEK Regnum

Poczuj wiosnę na bezpłatnych zajęciach w Regnum

Widzieliście już wiosnę? Każdy na nią czeka z niecierpliwością. My również. Aby umilić, to oczekiwanie zapraszamy dzieci i rodziców na zajęcia. U nas zawsze znajdziecie dla siebie coś ciekawego.
PlakatRodzice maluszków pewnie myślą teraz o naborze do przedszkoli. A czy wiecie, że uczęszczając na zajęcia rytmiki lub barwne nutki, dzieci łatwiej przejdą adaptację w przedszkolu? Na naszych zajęciach nie tylko spędzicie miło czas. To okazja do wspólnych zabaw z rówieśnikami i poznawania zasad panujących w grupie. Na rytmikę zapraszamy 17 marca o godz. 16.00. Dwa dni później możecie przyjść na barwne nutki (19 marca). Zapraszamy na 17.15!
Przedszkolaki to bardzo wymagająca grupa. Dla nich jak zawsze mamy coś specjalnego. Na początek taekwondo. Jedna z najbardziej popularnych sztuk walki. Ale bez obaw. U nas dzieci bawią się sportem. Chcesz się przekonać? Zapisz dziecko na zajęcia, które będą 23 marca o godz. 16.00. Twoja pociecha woli delikatniejsze zajęcia? Nic trudnego! Zapraszamy na balet. Bezpłatne zajęcia odbędą się 24 marca o godz. 15.15.
Co mamy dla dzieci w wieku szkolnym? Modelarstwo – kreatywne zajęcia, na których dzieci tworzą swoje małe, kolorowe modele. Czekamy na Was 24 marca o godz. 17.30. W każdy wtorek zapraszamy też na zajęcia świetlicowe. Szczegóły na naszej stronie: https://www.regnum.bydgoszcz.pl/aktualnosci/2019-2020/09/12/

Pamiętaj! Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy: fundacja@nowe-pokolenie.pl

Chcesz więcej? Żaden problem! Mamy wszystko, czego potrzebuje Twoje dziecko, niezależnie od wieku: zajęcia sportowe, robotykę, matematykę w kolorach lego oraz zajęcia chemiczno-fizyczne, naukę języków obcych, naukę śpiewu oraz gry na instrumentach.


Zajęcia rozwijające z elementami piłki nożnej w promocyjnej cenie

Przedszkolaki lubią ruch! To rzecz oczywista 🙂 My chcemy zadbać, aby każde dziecko mogło ćwiczyć i świetnie się bawić. Zapraszamy w każdy wtorek o godz. 16.00 na super zajęcia sportowe! Uwaga! 10 marca wielka promocja. Tylko w tym dniu zajęcia tańsze o 50%* Chcesz, aby Twoje dziecko spróbowało nowych zajęć? Zapisz je już dziś: fundacja@nowe-pokolenie.pl

*dotyczy nowych uczestników

plakat

Zdjęcie gł.: Pixabay

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

5,852,500