Zajęcia dla dzieci i dorosłych w naszej szkole internetowej

Zajęcia dla dzieci i dorosłych w naszej szkole internetowej

Województwo Kujawsko-Pomorskie

Matematyka, fizyka, biologia, język polski dla dzieci i dorosłych, a dla najmłodszych – edukacja wczesnoszkolna – to część zajęć, które znajdują się w tym tygodniu w ofercie Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Internetowej dla Ukraińców. Początek codziennie o godzinie 10.20. Wszystkie zajęcia są rejestrowane i archiwizowane na YouTube: Kujawsko-Pomorska e-Szkoła, można do nich wracać także poza godzinami emisji.

Tydzień (23 maja 2022 r.) rozpoczął się zajęciami języka angielskiego, które poprowadziła Tatiana Bobko (początek godz. 10.20). Z królową nauk starała się zaprzyjaźnić dzieci Tatiana Kovalska (start 11). Na kolejne zajęcia języka polskiego dla dorosłych zaprosiła Julia Szmigiro (godz. 11.40). Geografię poprowadził Oleksandr Shandra (12.20-12.50). „Moja sieć” – to temat lekcji języka polskiego dla młodzieży (początek 13.)

We wtorek (24 maja) od 10.20 do 11.30 język polski dla dorosłych, a o 11.40 lekcja informatyki z Yaną Pasko. Na spotkanie z fizyką zaprosi o 12.20 Natalia Yefymenko, a na biologię (godz. 13) Oksana Kawecka.

Środowe przedpołudnie (25 maja) odbędzie się pod znakiem języka angielskiego z Tatianą Bobko (start 10.20) i języka polskiego dla dorosłych (godz. 11). Matematykę od 11.40 poprowadzi Tatiana Kovalska. Zajęcia dla najmłodszych czekają od godz. 12.20, a na język polski dla dzieci zaprosi Iwona Trojanowska-Kopacz (początek 13).

W czwartek (26 maja) o 10.20 zapraszamy na język polski dla dorosłych. Plastyka czeka na dzieci od godz. 11. Informatyka z Yaną Pasko rozpocznie się o godz. 11.40 (temat: Autouzupełnianie w programie Excel). O bilansie cieplnym opowie młodym Ukraińcom Natalia Yefymenko. Na zajęcia języka polskiego dla dzieci i młodzieży zapraszamy od godziny 13.

Piątkowe (27 maja) zajęcia rozpoczniemy lekcjami języka angielskiego z Tatianą Bobko (początek 10.20) i języka polskiego dla dorosłych (start 11). Nauka przez zabawę rozpocznie się o godzinie 11.40. „Rasy i narody świata” – to temat zajęć geografii, które rozpoczną się o 12.20. Tydzień zakończymy lekcją biologii (początek godz. 13).

Plan zajęć dostępny na www.edupolis.pl

Zajęcia można oglądać na trzech kanałach:

  Za techniczną stronę przedsięwzięcia odpowiada marszałkowska spółka celowa Kujawsko-Pomorskie Centrum Kompetencji Cyfrowych Conectio.

Ukraińscy nauczyciele, którzy chcą do nas dołączyć i prowadzić lekcje w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Internetowej, mogą zgłaszać się za pośrednictwem poczty elektronicznej: eszkola@kujawsko-pomorskie.pl.

  Czytaj

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 Fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKP,  Zajęcia w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Internetowej

Źródło: www.kujawsko-pomorskie.pl

 

23 maja 2022 r.

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6665387