Wystawa projektów dyplomowych studentów Wzornictwa UTP 2019

Wystawa projektów dyplomowych studentów Wzornictwa UTP 2019

Galeria Miejska bwa w Bydgoszczy zaprasza na kolejną, dziewiątą już wystawę prac dyplomowych studentów Wzornictwa Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego. Ekspozycja ta przybliży wspólne działania studentów i ich opiekunów, powstałe w ostatnim roku akademickim. Zaprezentowane zostaną różnorodne projekty z wielu sfer dizajnu – od mebli, artykułów wyposażenia wnętrz, po tekstylia czy elementy wypełniające przestrzeń publiczną. Każdy z tych projektów to gotowa i w pełni profesjonalna oferta dla producentów, przygotowana przez młodych projektantów, którzy rozpoczynają dopiero swoją twórczą drogę na rynku. Mimo młodego wieku, mimo niewielkiego jeszcze doświadczenia, są to projekty na wskroś dojrzałe, zawierające w sobie jednak spory ładunek młodzieńczej fantazji i energii. Warto je zobaczyć, warto się im przyjrzeć, warto je też… produkować – to uwaga dla producentów:)
Wystawa projektów dyplomowych odbywa się w ramach trzeciej edycji Young4Design, czyli konferencji i wystaw, które są pokazem kreatywności i możliwości studentów oraz absolwentów Wzornictwa bydgoskiej uczelni.

Początek 1.03.2019, godz. 18.00
ul. Gdańska 20
Koniec 17.03.2018

fot. proj. Monika Werner, Galeria Miejska bwa w Bydgoszczy

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie