Wylicytuj nazwę wahadła w Młynie Wiedzy

WahadłoFoucault w Młynie Wiedzy

Wylicytuj nazwę wahadła w Młynie Wiedzy

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy po raz ósmy zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Toruńskie centrum nauki ponownie przekazało na licytację możliwość nazwania najdłuższego, stale działającego wahadła Foucaulta w Polsce. 

Zwycięzca licytacji otrzyma certyfikat i będzie miał prawo do zamieszczenia na tablicy na parterze Centrum imienia i nazwiska lub nazwy firmy. Tabliczka będzie zawierała także informację, że nazwa wahadła została wylicytowana podczas 29. Finału WOŚP. Wręczenie certyfikatu i odsłonięcie tablicy nastąpi w terminie uzgodnionym ze zwycięzcą licytacji. Licytowana jest wyłącznie nazwa wahadła. Tablica nie będzie stanowiła własności zwycięzcy aukcji.

LINK DO LICYTACJI

W trakcie dwóch ostatnich finałów nazwę wylicytowała firma “Com@Com & Infinity”. W ubiegłym roku konto WOŚP zostało zasilone kwotą 2225 złotych. Obecnie – cena wywoławcza wynosi 1 zł. – Mamy nadzieję, że uda się co najmniej przebić kwotę z ubiegłego roku – mówi Marcin Centkowski, rzecznik Młyna Wiedzy. – To licytacja wyjątkowego przedmiotu. Drugiego takiego nie znajdziemy w naszym kraju. Mamy nadzieję, że razem z uczestnikami aukcji będziemy mogli wesprzeć tegoroczną zbiórkę – dodaje.

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy włączyło się również do programu toruńskiego finału. W tym roku odbędzie się 31 stycznia w wersji online. – W trakcie finałowej transmisji będzie można zobaczyć doświadczenia przeprowadzane przez pracowników naszego centrum nauki – informuje Marcin Centkowski. Informacje o tegorocznym finale są dostępne na profilu FB toruńskiego sztabu WOŚP.

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest poświęcony zbiórce środków na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

5,747,956