Wybierzcie Europejskie Drzewo Roku 2021 – 11. edycja konkursu

Wybierzcie Europejskie Drzewo Roku 2021 – 11. edycja konkursu

Już 11 lat Environmental Partnership Association szuka po całej Europie drzew z najbardziej intrygującymi historiami. Głosowanie trwa od 1 do 28 lutego  2021 r. Podczas głosowania wybierz dwóch kandydatów. W ostatnim tygodniu (od 22 do 28 lutego ) głosowanie jest tajne,  co oznacza, że na stronie internetowej nie można znaleźć aktualnej liczby głosów.

Termin głosowania: 1 lutego (00:00 CET) – 28 lutego (23:59 CET) 2021

Jedna osoba może zagłosować tylko raz używając swojego adresu e-mail

Głosujący zaznaczy dwóch kandydatów na Europejskie Drzewo Roku i potwierdzi swój głos

Głosy wysłane z tymczasowych adresów e-mail są niedozwolone i zostaną usunięte

Environmental Partnership Association zastrzega sobie prawo sprawdzenia adresu e-mail użytego do głosowania, a w przypadku nieprawidłowości, prawo do usunięcia takiego głosu

W przypadku przeładowywania serwera nieuczciwie oddanymi głosami Environmental Partnership Association, organizator konkursu, zastrzega sobie prawo przerwać głosowanie

Dane osobowe (adres e-mailowy) służą wyłącznie do identyfikacji głosującego i nie będą dalej przetwarzane ani wykorzystywane, jeśli głosujący dobrowolnie nie zakreślił opcji przesyłania newslettera.

Organizator konkursu, Environmental Partnership Association, zastrzega sobie prawo do wstrzymania lub zmiany zasad głosowania.

Głosujemy na stronie: www.treeoftheyear.org

Źródło: Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

5,746,273