Wybierz sport i skreśl nudę z Elektrykiem

Wybierz sport i skreśl nudę z Elektrykiem

Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku zaprasza dzieci i młodzież do 15 roku życia do udziału w imprezie sportowej w ramach programu Fundacji ANWIL “WYBIERAM SPORT – SKREŚLAM NUDĘ”.

“SKREŚLAM NUDĘ, WYBIERAM SPORT Z “ELEKTRYKIEM” to inicjatywa skierowana do dzieci i młodzieży z Włocławka. Projekt zakłada przeprowadzenie konkurencji sportowych, tj. lekkoatletyka, tenis ziemny, gry zespołowe w formie gier i zabaw, rywalizacji i współzawodnictwa.

Inicjatywa ta powstała z myślą o potrzebie aktywności fizycznej dzieci i młodzieży, którą czas pandemii znacznie ograniczył oraz potrzebie propagowania wiedzy na temat zdrowego stylu życia, a także kształtowania właściwych postaw i nawyków już od najmłodszych lat.

W ramach imprezy odbędą się gry zręcznościowe np. turniej w piłkarzyki, zajęcia z tenisa ziemnego, gry i zabawy z elementami gier zespołowych, pływanie na symulatorze konkurencji kajakowych, biegi na różnych dystansach.

Projekt zakłada sportową rywalizację uczestników projektu z uczniami Zespołu Szkół Elektrycznych, którzy są mistrzami, wicemistrzami Włocławka w różnych dyscyplinach sportowych. Imprezę poprowadzą nauczyciele wychowania fizycznego z Zespołu Szkół Elektrycznych.

Termin realizacji imprezy 12 czerwiec 2021 r.
Zgłoszenia przyjmowane są do 23 maja 2021 r. pod nr. 503 197 053 – Michał Maj

Organizator informuje, że termin realizacji projektu może ulec zmianie ze względu na panującą sytuację pandemiczną.

 

Źródło: q4.pl (Informacja prasowa Zespołu Szkół Elektrycznych we Włocławku)

4 maja 2021 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

5,742,217