Wszystkie nagrody festiwalu dla Teatru Ludzi Upartych!!!

Festiwal Polskich Amatroskich Teatrów we Lwowie

Wszystkie nagrody festiwalu dla Teatru Ludzi Upartych!!!

Teatr Ludzi Upartych Włocławek logo      

Już po raz drugi Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zgłosił do udziału w organizowanym we Lwowie Festiwalu Polskich Amatorskich Teatrów “Lwowskie dzieci” przedstawienia z udziałem aktorów Teatru Ludzi Upartych.

W dniach 20-21 lutego br. odbyła się VI edycja tego Festiwalu, który ze względu na pandemię nie został zorganizowany stacjonarnie. Należało przesłać do organizatorów nagrane na nośnikach przedstawienia teatralne. Włocławski Teatr zarejestrował i przesłał kilka miniatur opartych na wierszach Jana Brzechwy i Juliana Tuwima, zgłaszając je w kategorii małych form.

  • I Nagrodę Jury przyznało Teatrowi Ludzi Upartych działającemu przy Teatrze Impresaryjnym im. Włodzimierza Gniazdowskiego za przedstawienie małej formy pt.: “Żaba”.
  • II Nagroda Jury trafiła do Teatru Ludzi Upartych za przedstawienie małej formy pt.: “Kwoka”.
  • III Nagrodę otrzymał Teatr Ludzi Upartych za przedstawienie kolejnej małej formy, zatytułowanej: “O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci”.

 

Ponadto Jury Festiwalu przyznało Nagrody Aktorskie Katarzynie Misiak i Piotrowi Gutowskiemu oraz Nagrodę za reżyserię, którą otrzymał Jan Polak.

 

 

Źródło: wloclawek.pl

Fot. Kadry z nagrodzonych przedstawień teatralnych (źródło: vsobetskyy.wixsite.com/lwowskie-dzieci)

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

5,750,481