Wręczenie nagród dla najbardziej zaangażowanych młodych ekologów

Wręczenie nagród dla najbardziej zaangażowanych młodych ekologów

Anwil Grupa Orlen logo

Poznaliśmy już zwycięzców ostatniej – XVIII edycji organizowanej przez ANWIL S.A. akcji „Drzewko za butelkę”. Teraz przyszedł czas na wręczanie nagród dla laureatów tej ekologicznej rywalizacji.

Przypominamy, że w ostatniej edycji konkursu wzięło udział ponad 5600 dzieci, a łącznie udało się im przekazać do recyklingu blisko 160  tys. plastikowych butelek.

Na rzecz tych placówek – przedszkoli i szkół, których „zbiory” okazały się największe – ANWIL ufundował cenne nagrody. To (w ramach istniejących kategorii konkursowych) wsparcie finansowe w postaci 3000 zł za I miejsce, 2000 zł za II miejsce oraz 1000 zł za III miejsce.

Zgodnie z ideą akcji, laureat zobowiązany jest do przeznaczenia nagrody  na cel związany z edukacją ekologiczną. To jednak nie wszystko – wartościowe upominki rzeczowe przekazywane są również w ręce najaktywniejszych małych ekologów – uczniów i przedszkolaków.

Poniżej lista laureatów akcji „Drzewko za butelkę”:

 

 

Laureatom akcji raz jeszcze gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i tak liczny udział w tej ekologicznej inicjatywie ANWILU.

 

Źródło: anwil.pl

Fot. gł. Laureat pierwszej nagrody konkursu w kategorii “Szkoła Podstawowa” (źródło: anwil.pl)

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we WłocławkuLiczba odwiedzin:

6,139,281