Wojewódzkie uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej 2022 r.

medale i odznaczenia

Wojewódzkie uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej 2022 r.

Kuratorium Oświaty w BydgoszczyKuratorium Oświaty w Bydgoszczy uprzejmie informuje, że wojewódzkie uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbędą się  w następujących terminach:

  • 17 października 2022 roku, o godz. 10.00  w Auli Wyższego Seminarium Duchownego we Włocławku im. bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, przy ul.  Prymasa Stanisława Karnkowskiego 3 – wyróżnieni dyrektorzy, nauczyciele, pracownicy oświaty z rejonu włocławskiego.

 

  • 18 października 2022 roku, w Auli Auditorium Novum Politechniki Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy, Aleje prof. S. Kaliskiego 7:
    • o godzinie 10:00 wyróżnieni dyrektorzy, nauczyciele, pracownicy oświaty zatrudnieni w szkołach i placówkach oświatowych na terenie m. Bydgoszczy,
    • o godzinie 13:00 wyróżnieni dyrektorzy, nauczyciele, pracownicy oświaty z terenu powiatów: bydgoskiego, inowrocławskiego, nakielskiego, mogileńskiego, sępoleńskiego, świeckiego, tucholskiego oraz żnińskiego;

 

  • 19 października 2022 roku, o godz. 11.00 w  Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, przy ul. Gagarina 11 – wyróżnieni dyrektorzy, nauczyciele, pracownicy oświaty z rejonu toruńskiego,

 

W czasie spotkania nastąpi wręczenie odznaczeń państwowych i resortowych, Nagród Ministra Edukacji i Nauki oraz Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.

UWAGA!

Ze względów organizacyjnych prosimy o przybycie nie wcześniej niż na pół godziny przed rozpoczęciem uroczystości. Osoby, które nie będą mogły wziąć udziału w uroczystościach prosimy o przesłanie stosownej informacji pocztą elektroniczną lub telefonicznie:

 

4 października 2022 r.

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w BydgoszczyLiczba odwiedzin:

5,956,104