Włocławianie byli bezkonkurencyjni!

Znakomicie podczas Mistrzostw Województwa Pomorskiego w Kickboxingu zaprezentowała się trzyosobowa reprezentacja Akademii Mieszanych Sztuk Walki Włocławek. Podopieczni Daniela Tobjasza zdobyli dwa złote medale.

W zawodach, które odbyły się w Kwidzyniu wzięło udział 327 zawodników z 35 klubów. Wśród startujących w mistrzostwach znalazła się trzyosobowa reprezentacja Akademii Mieszanych Sztuk Walki Włocławek.

Bezkonkurencyjni okazali się Adam Spychalski i Adrian Lewandowski, którzy wygrali po trzy pojedynki sięgając po tytuł mistrzów województwa.

Trzeci z zawodników AMSW Włocławek Kacper Szymański wygrał pierwszą walkę, lecz w ćwierćfinale uległ na punkty i ostatecznie zajął piąte miejsce.

Amelia Cymerman reprezentująca AMSW Wilkowice po trzech pojedynkach zdobyła tytuł wicemistrzyni województwa Pomorskiego.