Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych AUE

dziewczyna przed laptopem

Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych AUE

logo Akademia Umiejętności Eurocash

Celem Wirtualnego Festiwalu jest zapoznanie uczniów ze specyfiką pracy w obszarze szeroko rozumianej logistyki, zawodów takich jak magazynier, administrator, planista transportu. Ważnym elementem Festiwalu jest także przekazanie wiedzy uczniom w ramach doradztwa zawodowego, jak planować swoją ścieżkę zawodową, jak odnaleźć się na rynku pracy i znaleźć pracę marzeń, ale także jak przygotować się do rozmów rekrutacyjnych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Podczas Festiwalu organizatorzy dają uczniom możliwość kontaktu z profesjonalnymi trenerami Akademii Umiejętności Eurocash, którzy posiadają ponad 20 letnie doświadczaniem zawodowym w branży FMCG. Jest to także spotkanie z praktykami w obszarze logistyki, którzy dysponują szeroką wiedzą fachową.

Zgłoszenie chęci uczestnictwa w Wirtualnym Festiwalu Umiejętności Zawodowych wraz z liczbą uczestników należy dokonać do 13 kwietnia 2021 r. na adres: kontakt@akademiaeurocash.com.pl,

Uczestnicy – uczniowie i nauczyciele powinni imiennie zarejestrować się poprzez link (zamieszczony w załączniku) do 16 kwietnia 2021.

Więcej informacji udziela:

Zofia Komala

Asystent ds. Szkoleń
Akademia Umiejętności
tel. kom. +48 539 146 856
zofia.komala@eurocash.pl

Akademia Umiejętności
Marynarska Business Park
ul. Taśmowa 7A
02-677 Warszawa
NIP: 7791906082
www.grupaeurocash.pl

W załączniku: Prezentacja programu

Źródło: Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Fot. Pixabay

7 kwietnia 2021 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

6,040,453