Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych Akademii Umiejetności Eurocash

Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych Akademii Umiejetności Eurocash

logo Akademia Umiejętności EurocashDynamiczny rozwój segmentu usług logistycznych powoduje, że brakuje pracowników w branży logistycznej na rynku pracy. Wychodząc naprzeciw realiom, Akademia Umiejętności Eurocash prowadzi działania na rzecz promocji zawodu logistyka m.in. organizując w dniu 9 marca 2022 r. Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych. Uczniowie i nauczyciele będą mogli wziąć w nim udział, korzystając z klas multimedialnych w szkołach lub indywidualnie – na osobistych komputerach lub telefonach. Jest to wydarzenie, które w całości odbywa się w formule on-line.

Celem Wirtualnego Festiwalu jest zapoznanie uczniów ze specyfiką pracy w obszarze szeroko rozumianej logistyki, zawodów takich jak: magazynier, administrator, planista transportu. Ważnym elementem każdej edycji Festiwalu jest także przekazanie wiedzy uczniom (w ramach doradztwa zawodowego) jak planować swoją ścieżkę zawodową, jak odnaleźć się na rynku pracy oraz jak rozwijać swoje kompetencje osobiste i zawodowe.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla wszystkich uczestników, wymaga jednak wcześniejszej rejestracji do dnia 8 marca 2022 r. poprzez formularz rejestracyjny wydarzenia lub mailowo na adres: ilona.abramowicz@eurocash.pl.

Szczegółowych informacji udziela:

Ilona Abramowicz
Specjalista ds. Szkoleń
tel. +48 516 012 903
e-mail: ilona.abramowicz@eurocash.pl

Źródło: Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Fot. Pixabay

3 marca 2022 r.

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

5,684,144