Wirtualne działania CSW „Znaki Czasu” w Toruniu

16 Mar Wirtualne działania CSW „Znaki Czasu” w Toruniu

W ramach działań online instytucji kultury Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu zaprasza na wirtualne oprowadzanie po wystawie Dyplom 2019 – we wtorek, 17 marca, o godz. 14.00!

Już jutro w czasie transmisji na żywo Stanisław Kosiński opowie o niedawno otwartej wystawie najlepszych dyplomów artystycznych studentów Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu.

Centrum Sztuki Współczesnej stara się udostępniać jak najwięcej treści zwłaszcza poprzez swoje konto na Facebooku – CSW Toruń

Na profilu CSW można znaleźć informacje o aktualnie wystawianych pracach, pobrać karty pracy do wspólnego rozwiązywania z dziećmi i porozmawiać o sztuce, której tak bardzo nam teraz brakuje.

W piątek, 20 marca, o godz. 19.00 odbędzie się wirtualny wernisaż wystawy konkursu fotograficznego „Wystaw się w CSW”. Więcej informacji wkrótce!

//Oprowadzanie online z przewodnikiem po wystawie „DYPLOM 2019: Najlepsze dyplomy artystyczne”
Kiedy: 17.03.2020 (wtorek), godz. 14.00
Oprowadza: Stanisław Kośmiński

Wydarzenie na Facebooku: tutaj

Prezentacja dyplomów artystycznych z wystawy „Dyplom 2019” – na profilu CSW Toruń

Karty pracy dla najmłodszych zamiast Wyprawy w głąb sztuki:
na stronie www lub profilu CSW ToruńPomoc | Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin |Deklaracja dostępność| Redakcja | Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Liczba odwiedzin:

2,614,947