Wernisaż wystawy Małgorzaty Techner

Wernisaż wystawy Małgorzaty Techner

                   

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy we współpracy z Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką w Bydgoszczy 10 marca 2018 r. zorganizowało wernisaż wystawy Małgorzaty Techner.

Młoda artystka jest absolwentką VI LO w Bydgoszczy, obecnie studiuje na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Od wczesnego dzieciństwa rozmiłowana w twórczości plastycznej. Utalentowana autorka prac podzieliła się swoją pasją.

W spotkaniu uczestniczyli m.in. nauczyciele malarki, którzy dostrzegli w niej potencjał twórczy. Ich wsparcie, zaangażowanie rodziny zdolności artystki i jej pracowitość przyczyniły się do powstania pięknych prac malarskich, które zachwyciły liczną publiczność. Spotkanie miało miejsce w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Bydgoszczy. Wystawa potrwa dwa tygodnie.

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy jest jednostką oświatową, dla której organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

www.cen.bydgoszcz.pl

Fot. główna: Małgorzata Techner

 

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie