Weekend Seniora z kulturą

Weekend Seniora z kulturą

W pierwszy weekend jesieni – w dniach 28-30 września 2018 r. – z inicjatywy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w całej Polsce organizowane są wydarzenia kulturalne i artystyczne adresowane do seniorów. Akcja pod hasłem 60+ Kultura ma zachęcić osoby starsze do, jak piszą inicjatorzy: …aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym, dzięki wykorzystaniu oferty dostępnej w ich miejscu zamieszkania.

W ramach projektu 60+ Kultura w piątek, 28 września w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu odbędzie się cykl darmowych warsztatów twórczych, aktywizujących oraz ułatwiających poruszanie się w świecie nowych mediów. Każdy warsztat stanowi zamkniętą całość, seniorzy mogą zatem skorzystać ze wszystkich przygotowanych dla nich propozycji, mogą też wybrać tylko jedną, tę szczególnie interesującą.

W warsztatach może uczestniczyć ograniczona liczba osób, dlatego wszyscy zainteresowani udziałem w zajęciach proszeni są o kontakt i rezerwację miejsca – tel. 56 6522755 lub mailowo: woak@woak.torun.pl nie później niż do piątku, 21 września.

Więcej informacji TUTAJ

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6640814