Webinarium: Projekty, pieniądze, procedury i pomysły na zarządzanie (z) zespołem w bibliotece

12 miesięcy tematycznych z labib.pl

Webinarium: Projekty, pieniądze, procedury i pomysły na zarządzanie (z) zespołem w bibliotece

labib logo

W ramach “12 miesięcy tematycznych z labib.pl” 25 lutego o godz. 11.00 odbędzie się drugie z lutowych webinariów poświęconych szeroko rozumianej tematyce funkcjonowania biblioteki. Spotkanie pt: “Projekty, pieniądze, procedury i pomysły na zarządzanie (z) zespołem w bibliotece” poprowadzi je Dorota Woźnica z dyrektorka Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

Porządek w procedurach, wykonanie planu finansowego, decyzja o realizowanych projektach w bibliotece spoczywa na jej dyrektorce/dyrektorze. Nie musi, a nawet nie powinno to jednak oznaczać, że są to zadania tylko dyrektorki/dyrektora, tym bardziej, że każdy ze wspomnianych obszarów to temat-rzeka. Podczas webinarium prowadząca opowie o tym, jak uczy się organizować pracę Biblioteki, jakie dokumenty, zadania i wyzwania przyjmuje za kluczowe, jak pracuje się nad nimi w jej instytucji i dlaczego uważa, że największy sens ma zarządzanie Z zespołem.

Aby wziąć udział w webinarium, należy zarejestrować się, klikając na link: 

https://frsi.clickmeeting.com/labib-pl-projekty-pieniadze-procedury-i-pomysly-na-zarzadzanie-z-zespolem-w-bibliotece/register

Przed rejestracją na webinaria należy zapoznać się z “Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego”.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

5,750,482