Webinarium „Lider (nie)formalny w bibliotece” (28 czerwca)

12 miesięcy tematycznych z LABIB.PL

25 czerwiec Webinarium „Lider (nie)formalny w bibliotece” (28 czerwca)

labib logo

W czerwcu w ramach projektu “12 miesięcy tematycznych z labib.pl” odbędą się zajęcia poświęcone ważnym kompetencjom przyszłości inteligencji społecznej i transdyscyplinarności.

Najbliższe spotkanie pt: “Lider (nie)formalny w bibliotece” już 28 czerwca o godz. 11.00. Poprowadzą je Karol Braranowski z Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie i Paulina Milewska z Centrum Informacyjno-Bibliotecznego UM w Łodzi.

Trudna rola lidera w zespole niekoniecznie musi się wiązać z posiadaniem stanowiska. Można być liderem nieformalnym i pracować na rzecz biblioteki w sposób efektywny i efektowny. Na webinarium dowiecie się jak można pogodzić rolę lidera nieformalnego z tym oficjalnym. Czy warto być liderem? I kiedy liderowanie staje się nawykiem i dlaczego to dobrze.

Aby wziąć udział w webinarium, należy zarejestrować się klikając na link:
https://frsi.clickmeeting.com/labib-pl-lider-nie-formalny-w-bibliotece/register

Przed rejestracją na webinaria należy zapoznać się z „Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego”.

Projekt “12 miesięcy tematycznych z labib.pl” powstał w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Program wspiera tysiące bibliotek publicznych w całej Polsce w pełnieniu roli lokalnych centrów aktywności społecznej. W takich placówkach ludzie spędzają czas, rozwijają swoje zainteresowania, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie działają. Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 było realizowane w ramach partnerstwa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.

25 czerwca 2021 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

4,849,529