Warsztaty “Jak prowadzić kanał na YouTube?”

Warsztaty “Jak prowadzić kanał na YouTube?”

Dla pracowników placówek oświatowych i instytucji kultury przeznaczone są warsztaty poświęcone vlogosferze, które odbędą się 15 lutego (sobota) w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu. Zapisy na warsztaty będą przyjmowane do 7 lutego.

Zgłoszenia online na stronie:
http://woak.torun.pl/event/jak-prowadzic-kanal-na-youtube-okon-odpowiada-2020/

Adresaci:

Wszystkie osoby zainteresowane vlogosferą, planujące założenie kanału na YouTube, pragnące dowiedzieć się, jak go założyć, prowadzić, promować i jak przebić się w sieci. Młodzież, osoby dorosłe, pracownicy instytucji kultury, oświaty.

Cel:

Zdobycie praktycznej wiedzy związanej z vlogosferą.

Program:

Najważniejsze informacje na temat vlogosfery (wartościowe przykłady), blaski i cienie prowadzenia swojego kanału na YouTube, najważniejsze informacje o hejcie, prawach autorskich. Jak planować film publikowany na vlogu, jak go realizować przy użyciu bezpłatnych narzędzi i prostych sprzętów, jak planować materiał do kolejnych odcinków, jak się komunikować z odbiorcami, jak promować swoje produkty za pomocą vloga i jak się przebić w sieci.

Prowadzący:

Marcin Okoniewski – twórca kanału Okoń w sieci. Zbierał wiśnie, był piłkarzem, pracował w przetwórni rybnej, studiował politologię i dziennikarstwo, aż wreszcie został filmowcem i książkoholikiem. Wymądrzał się w TVP i zmuszał do czytania w swoim cyklicznym programie w 4FUN.TV. Zgarnął kilka nagród za całokształt twórczości, a po plecach klepali go Krzysiek Gonciarz czy Remigiusz Mróz. W mediach społecznościowych czuje się jak ryba w wodzie. Jego profile obserwuje kilkanaście tysięcy osób, mimo że opowiada głównie o książkach. Może dlatego, że – jako Okoń – zna techniki skutecznego połowu z autopsji…

Harmonogram:

sobota 15 lutego 2020 r. w godz. 10.00-17.00 (z przerwą)

Warsztaty obejmują 8 godz. dydaktycznych.
KIEDY 15 lutego 2020 r.
TERMIN ZGŁOSZEŃ I WPŁAT do 7 lutego 2020 r.
MIEJSCE WOAK Toruń, ul. Szpitalna 8
CENA 100 zł

INFORMACJE I ZGŁOSZENIA

Alicja Usowicz
e-mail: alicja.usowicz@woak.torun.pl
tel. 56 652 27 55, kom. 601 332 611

Fot. Pixabay

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

6,255,168