Warsztaty “Idzie wiosna, idzie lato” – edukacja przez ruch D. Dziamskiej

Warsztaty “Idzie wiosna, idzie lato” – edukacja przez ruch D. Dziamskiej

Edu-Art Małgorzata Racławska zaprasza 10 marca b.r. na warsztaty “Idzie wiosna, idzie lato” – edukacja przez ruch D. Dziamskiej.

Warsztaty prezentują wybrane elementy kinezjologicznego systemu kształcenia i terapii „Edukacja przez ruch” Doroty Dziamskiej oparte na holistycznej koncepcji rozwoju człowieka. W programie warsztatów znajdują się ćwiczenia manipulacyjne, graficzne, ćwiczenia wpływające na stabilizację lateralną, ćwiczenia w składaniu papieru, zabawy kinezjologiczne oraz przykłady cykli zajęć zintegrowanych.

DLA KOGO: dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, pracowników świetlic, studentów, instruktorów, animatorów, wychowawców placówek socjalnych i kulturalno-oświatowych i innych osób pracujących z dziećmi, młodzieżą, grupami wielopokoleniowymi.

GDZIE: Bydgoszcz
KIEDY: 10.03.2018 (sobota 9-17:00)
ILOŚĆ GODZIN: 10 h dydakt.
KOSZT: 140 zł
TRENER: Elżbieta Burzyńska, trener Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA w Poznaniu
UCZESTNICY OTRZYMUJĄ: książeczkę z opisem metody i utworów poznanych na warsztatach, zaświadczenie o udziale w warsztatach, materiał muzyczny.
ZAPISY: mailowo na adres: ziola12@wp.pl

Inne warsztaty TUTAJ

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6640868