Warsztaty Florystyczne | Wielkanocne Kompozycje

wielkanocne kompozycje

Warsztaty Florystyczne | Wielkanocne Kompozycje

Dwór Artusa - logo

Z myślą o tych, którzy chcieliby stworzyć coś niepowtarzalnego i włożyć w to własne uczucia Dwór Artusa przygotował specjalne Warsztaty Florystyczne, dzięki którym wspólnie wejdziemy w żywy dialog z naturą i samodzielnie będziemy kreować niesamowite kompozycje roślinne pełne rozmaitych faktur, kształtów i zapachów!

Wielkanoc to wyjątkowy, rodzinny czas, związany w wieloma tradycjami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie. Już wkrótce na naszych stołach pojawią się wypełnione święconką koszyczki i barwne pisanki. W domach większości z nas zagoszczą również okolicznościowe dekoracje, a wśród nich wiosenne kwiaty: narcyzy, tulipany, bazie i oczywiście bukszpan. Wśród wielkanocnych symboli to właśnie rośliny odgrywają szczególnie ważną rolę, mogą stać się pięknym elementem wystroju, dzięki któremu zaprosimy świąteczny nastrój do naszych domów.

Z tej okazji w kwietniu wspólnie stworzymy wielkanocne dekoracje florystyczne, w których główną rolę odgrywać będzie roślina cebulowa w naczyniu. Własnoręcznie wykonana kompozycja nie tylko pięknie ozdobi nasze wnętrze, ale także podkreśli radosną atmosferę wspólnego świętowania i wniesie nieco wiosennej energii!

Harmonogram kolejnych spotkań:

  • 12.05.2022 – Wianki
  • 09.06.2022 – Bukiety okolicznościowy

 

Więcej informacji o wszystkich Warsztatach Florystycznych i karnecie – TUTAJ!

Warsztaty poprowadzi  Aleksandra Strzelec –  florysta, architekt krajobrazu i edukator. Od 3 lat prowadzi warsztaty florystyczne w Filii Dom Muz RUDAK. Wszystko, co jest związane z naturą, jest jej najbliższe. Florystyka to niezmiennie jej największa pasja, którą cały czas rozwija w sobie. Najlepiej czuję się w ogrodzie, w lesie, na polu i na łące – czerpie z natury pełnymi garściami! Czerpcie i Wy!

Koszt: bilet jednorazowy: 55 zł (na wybrane ze spotkań), karnet na 5 spotkań 230 zł*. Po zakupieniu karnetu prosimy o potwierdzenie przybycia na poszczególne spotkania minimum 4 dni robocze przed ich rozpoczęciem na adres e-mail: aleksandra.strzelec@artus.torun.pl

Szczegółowe informacje dotyczące warsztatów: aleksandra.strzelec@artus.torun.pl

* Na każdym spotkaniu płacicie za stanowisko (materiały na jedną kompozycję), przy stanowisku może pracować od 1 do 3 osób, więc kupując jeden bilet możecie ze sobą zabrać dziecko, mamę, sąsiadkę czy partnera.

Prowadząca – Aleksandra Strzelec | Szczegółowe informacje dotyczące warsztatów: aleksandra.strzelec@artus.torun.pl

Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

Kiedy: 07.04.2022 (czwartek), godz. 18:00

Gdzie: Filia Dom Muz | Rudak

Bilety: 55 zł / normalny

KUP BILET

1 kwietnia 2022 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

5,835,768