Warsztaty artystyczne w Hangarze Kultury

Plakat informacyjny "Filmowy kolaż rodzinny"

Warsztaty artystyczne w Hangarze Kultury

Logo Hangar KulturyPodczas rodzinnych warsztatów artystycznych z plakatem filmowym w tle każdy uczestnik/uczestniczka wykona swój autorski kolaż rodzinny wykorzystując archiwalne materiały filmowe należące do zbiorów Kina Jeremi.

Zajęcia prowadzi Monika Klawitter – koordynatorka Kina Jeremi, animatorka kultury, autorka działań performatywnych i projektów z zakresu edukacji kulturowej. Nagrodzona w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Świetlne Pióro” w Białymstoku za opowiadanie fantastyczne “Eurochaos” w 2013 r., wyróżnieniem w Konkursie Reportażu Amatorskiego w Warszawie 2016 r. (reżyseria i scenariusz filmu dokumentalnego pn. „Któregoś dnia do nas wrócisz” zrealizowanego w ramach projektu autorskiego „Homo Manekino Sapiens”). Stypendystka – Stypendium Prezydenta Bydgoszczy dla osób zajmujących się twórczością i upowszechnianiem kultury (2017 r.), Stypendium Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w dziedzinie edukacja i animacja kulturalna (2020 r.), Kultura w Drodze Departament Kultury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego (2021 r.) .

Wstęp wolny. Obowiązują zapisy online.

Termin: 3 czerwca 2023 r., godz. 13.00-15.00

Miejsce : Hangar Kultury w Zespole Szkół nr 5 w Bydgoszczy (ul. Piwnika-Ponurego 10).

_

29 maja 2023 r.

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie