Walentynkowy weekend w Młynie Wiedzy

Walentynkowy weekend w Młynie Wiedzy

Walentynkowy weekend w Młynie Wiedzy

13 i 14 lutego Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy zaprasza na walentynkowy weekend w Centrum Innowacyjnej Edukacji.

Najbliższą sobotę i niedzielę warto zarezerwować w Centrum Innowacyjnej Edukacji. Toruńskie centrum nauki oprócz zwiedzania jedynej w Polsce wystawy poświęconej procesowi dojrzewania człowieka, zaprasza do skorzystania z dodatkowych atrakcji rozmieszczonych w przestrzeniach ekspozycji.

Przygotowane przez nas stanowiska pozwolą poznać chemię miłości, ale również wspólnie bawić się, komponując miłosne rytmy i ćwicząc taneczne kroki – mówi Marcin Centkowski, rzecznik Młyna Wiedzy. – Dodatkowo pokażemy, jak przy pomocy energii elektrycznej można wprawić w ruch własnoręcznie zrobione serce, jak wykonać personalizowany miłosny album, a także zaprosimy do specjalnego quizu tematycznego – dodaje.

Walentynkowy weekend w Centrum Innowacyjnej Edukacji odbędzie się w ramach tur: 9.00-11.00, 11.00-13.00, 13.00-15.00, 15.00-17.00, 17.00-19.00.

Bilet na zwiedzanie wystawy „Ścieżki dorastania” można nabyć w systemie sprzedaży online oraz w kasach Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy i Centrum Innowacyjnej Edukacji. Ze względu na obowiązujące przepisy w ramach jednej tury na ekspozycji może przebywać nie więcej niż 19 osób.

Bilety są dostępne w następujących cenach: 14 zł (normalny), 12 zł (ulgowy), 35 (rodzinny). W centrum nauki zachęcają do zakupu biletu łączonego (35 zł/26 zł), który pozwoli również na zwiedzenie ekspozycji dostępnych w budynku głównym Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

5,743,119