Wakacyjne środy w zoo

Wakacyjne środy w zoo

W środę 4 lipca Leśny Park Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku zaprasza na pierwsze spotkanie w ramach cyklu Wakacyjne środy w zoo. W programie m.in. gry, zabawy i spotkanie z tajemniczym gościem!

Zajęcia odbędą się w godzinach 11.00-12.30, a ich tytuł to “Kolorowy świat płazów i gadów”. Spotykamy się w specjalnie przygotowanym punkcie w dziale ptaków, a przy niesprzyjającej pogodzie w pawilonie Akwarium Terrarium. Podczas spotkania uczestnicy będą szukali odpowiedzi na pytania: co oznaczają jaskrawe kolory u płazów, kiedy traszki są kolorowe, skąd w Polsce niebieska żaba, dlaczego ropuchy nie są kolorowe, od czego zależy kolor skóry żmii, skąd się wzięła nazwa zaskroniec, dlaczego jedne jaszczurki są zielone a inne brązowe? Jak zawsze w programie gry i zabawy oraz karta pracy, po wypełnieniu której będzie można zdobyć drobne nagrody. Prosimy o zabranie długopisów. Na zakończenie niespodzianka: bliskie spotkanie z tajemniczym gościem.
Przypominamy, że w środy w dni powszednie wstęp do zoo jest tańszy:  bilety kosztują 8 zł i 12 zł.

Harmonogram spotkań: 4, 11, 25 lipca, 8 i 22 sierpnia.

Osoby, które wezmą udział we wszystkich wakacyjnych środach, na ostatnie spotkanie będą mogły wejść za 5 zł – wystarczy zbierać pieczątki za każdy wstęp na specjalnym kuponie.

Fot. LPKiW w Myślęcinku

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6666131