Wakacje w Muzeum Etnograficznym w Toruniu

Wakacje w Muzeum Etnograficznym w Toruniu

„Bajeczne czwartki”, „Etnoigraszki”, „Muzeum-panaceum” oraz piątki z przewodnikiem w Olenderskim Parku Etnograficznym w Wielkiej Nieszawce – to wakacyjne aktywności dla dzieci, rodzin i seniorów organizowane przez Muzeum Etnograficzne im. Marii Znamierowskiej-Prüfferowej w Toruniu w lipcu i sierpniu.

Nowością w edukacyjnej ofercie skierowanej do odbiorców indywidualnych są spotkania „Wehikuł czasu”, których uczestnicy każdego tygodnia zagłębią się w inną sferę życia dawnych mieszkańców zagród znajdujących się w toruńskim skansenie.

Imprezy i warsztaty odbędą się w miarę możliwości i zgodnie z obowiązującymi zaleceniami sanitarnymi. Opiekunowie ponoszą odpowiedzialność za przestrzeganie regulaminu zwiedzania wystaw i Parków Etnograficznych oraz za przestrzeganie zaleceń sanitarnych w zw. z Covid-19 przez podopiecznych. Informacje i zapisy: Dział Edukacji, tel. 56 622 89 43.

Pełna oferta wakacyjna: TUTAJ.

Źródło: Muzeum Etnograficzne w Toruniu

Fot. Pixabay

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6666167