W Młynie Wiedzy rozłożą dwa zmysły na części pierwsze

W Młynie Wiedzy rozłożą dwa zmysły na części pierwsze

9 grudnia w Centrum Innowacyjnej Edukacji odbędzie się “Zmysłowy wieczór dla dorosłych”. Bohaterami wydarzenia będą zmysły dotyku i smaku.

Podczas wieczoru psycholog dr Tomasz Kucharski opowie o roli dotyku i jego wpływie na ludzkie emocje. W trakcie wieczoru odbędą się mini pokazy poświęcone tańcowi oraz dotykowi w kulturze. – Nie zabraknie rozmów przy kawie o emocjach, sensoryce, masażu i zjawisku ASMR. Nasi edukatorzy poprowadzą warsztat sensoryczny, w trakcie którego wykonamy ozdobę z gliny samoutwardzalnej, która może być wyjątkową ozdobą domowej przestrzeni. Podczas jednego z warsztatów będzie można zapoznać się z “iluzją gumowej ręki” – mówi Marcin Centkowski, rzecznik prasowy Młyna Wiedzy.

Na czynniki pierwsze rozłożymy smak słodki, słony, gorzki, kwaśny oraz umami. Podpowiemy jak przygotować zmysłową kolację. Opowiemy o naturalnych afrodyzjakach i zaprosimy na warsztaty “Zmysłowe pierniki” – dodaje Karolina Król-Buczko, koordynatorka wydarzenia. Będzie okazja, aby porozmawiać o trzech wymiarach diety i o tym jak pożywienie wpływa na zdrowie, wigor i psychikę. Nie zabraknie rozmów o smakach przyszłości i zajęć manualnych związanych z malowaniem winem.

Uczestnicy/uczestniczki będą mieli okazję zwiedzić wystawę “Ścieżki dorastania”, jedyną w Polsce ekspozycję poświęconą procesowi dojrzewania człowieka.

Wieczór odbędzie się w Centrum Innowacyjnej Edukacji (ul. Władysława Łokietka 1-3) w godz. 18:00-21:00. Bilety są dostępne w przedsprzedaży w cenie 30 zł w kasach Centrum oraz w systemie sprzedaży online. W dniu wydarzenia bilety (w cenie 40 zł) będzie można nabyć wyłącznie w kasach CNMW.

24 listopada 2022 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

5,956,186