W Młynie Wiedzy o grach edukacyjnych w szkole

W Młynie Wiedzy o grach edukacyjnych w szkole

11 maja 2019 roku w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu odbędzie się kolejna edycja konferencji dla nauczycieli – “Nauczyciel w centrum…uwagi”. Tematem przewodnim będą gry edukacyjne w szkole.

Konferencję otworzy wykład dr Małgorzaty Gut z Wydziału Humanistycznego UMK pt. “Gry komputerowe i zabawy ruchem – zastosowanie w edukacji i terapii”. Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w dwóch warsztatach. Pierwszy z nich – “Grasz w zielone? Gram. Czyli o możliwości wykorzystania gier planszowych we współczesnej edukacji pokoleń” – poprowadzą naukowcy z Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy – dr Tatiana Grabowska, dr Maria Sobieszczyk oraz dr Katarzyna Wojciechowska.

Drugie zajęcia “Wprowadzenie do świata szachów” poprowadzi Adam Musiał, kierownik sekcji szachowej AZS UMK, członek Zarządu Kujawsko-Pomorskiego Związku Szachowego, instruktor oraz sędzia 3 klasy Polskiego Związku Szachowego, uczestnik Mistrzostw Europy w szachach szybkich i błyskawicznych.

W ramach konferencji uczestnicy zwiedzą również interaktywne wystawy Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy.

Patronat nad wydarzeniem objęło Centrum Kształcenia Ustawicznego w Toruniu. Każdy z nauczycieli biorących udział w konferencji otrzyma zaświadczenie uczestnictwa.

Program konferencji i formularz rejestracyjny są dostępne na stronie internetowej Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy.
Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń, które będą przyjmowane od 23 kwietnia.

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w BydgoszczyLiczba odwiedzin:

6,255,671