W magicznej krainie – bajka improwizowana – spektakl dla dzieci

W magicznej krainie – bajka improwizowana – spektakl dla dzieci

Dwór Artusa - logo

Już w najbliższą niedzielę – 8 września 2019 roku – w ramach cyklu Impro w Artusie będzie można obejrzeć spektakl “W magicznej krainie – bajka improwizowana”. Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 4 do 11 roku życia.

Sale Dworu Artusa zmienią się w magiczną krainę, gdzie wszystko się może zdarzyć, a to za sprawą  duetu Bujdy i Bajania oraz Trzy Słowa. Trio artystów – Ada Żurawska, Jakub Dranicki oraz Cezary Markiewicz, zaczaruje przestrzenie budynku i wprowadzi w świat wyobraźni. Artyści pokażą dzieciom góry i doliny, wróżki i czarownice, latające świnki i gadające osły oraz wszystko to, co przyjdzie nam na myśl!

Bajkowy spektakl improwizacyjny to świetna okazja dla najmłodszych na zapoznanie się z sztuką aktorską. Dzieci będą mogły włączyć się do spektaklu i odegrać rolę księcia, żaby a może nawet rolę małej syrenki? Wszystko to, co wydarzy się na scenie, przeistoczy się w magiczną i  niepowtarzalną historię ze świata fantazji. Uczestnicy sami zdecydują: o czym będzie bajka, kto w niej wystąpi oraz jak się zakończy. W końcu świat wyobraźni nie zna granic!

Bujdy i Bajania oraz Trzy Słowa to stosunkowo młode formacje. Występują na scenie od dwóch lat odgrywając przedstawienia dla dorosłych jak i dla dzieci. Sztuki improwizowania uczyli się pod okiem instruktorek z Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy. Obecnie doskonalą warsztat u boku najlepszych polskich improwizatorów. Występują w Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury, na scenie bydgoskiego Eljazzu oraz okazjonalnie na scenach w całym kraju.

Kiedy: 08.09.2019 niedziela | godz. 16.00

Gdzie: Sala Mała

Bilety: 15 zł / normalny

Współorganizator:

Źródło: https://artus.torun.pl/

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

6,037,919