W domu u Pani Mikołajowej

Teatr MagMowcy

04 Gru W domu u Pani Mikołajowej

Teatr MagMowcy

Dom Muz przy ul. Poznańskiej 52 w Toruniu zaprasza wszystkie dzieci na poranek teatralny „W domu u Pani Mikołajowej, który odbędzie się w najbliższą sobotę (7 grudnia) o godz. 11.00. Wystąpią artyści z toruńskiego Teatru MagMowcy.

Teatr od zawsze jest ważnym elementem edukacji najmłodszych. Korzystając z ponad dziesięcioletniego doświadczenia, Teatr MagMowcy z Torunia zaprasza wszystkie dzieci na spektakle, które integrują publiczność z aktorami i w sposób oryginalny, przy pomocy melodyjnych piosenek i fantastycznych rekwizytów, opowiadają ciekawe historie z morałem.

Przedstawienie opowiada o Małgorzacie, żonie św Mikołaja, która w tym roku przed świętami ma ogrom pracy! Przez swoje roztargnienie niestety nie pamięta, co po kolei powinna zrobić. Na szczęście na ratunek rusza świąteczna Choineczka oraz dzieci! Rozwikłają tajemniczą notatkę, posłuchają, jak należy zachowywać się w gościnie i namalują nowy portret św. Mikołaja, bo ten stary przez przypadek znalazł się w piekarniku! A na zakończenie pojawi się sam Św Mikołaj!

Wstęp 10 zł

Fot. Teatr MagMowcy

 Liczba odwiedzin:

2,634,738