Vladislavia Cross już 15 maja!

10 Maj Vladislavia Cross już 15 maja!

Vladislavia Cross to cykl biegów organizowanych na terenie Włocławka. Biegi te nazywane etapami stanowią każdego roku spójną całość. Zwycięscy mogą szczycić się mianem zdobywców Grand Prix Włocławka w Biegach Długodystansowych. Zwykle co roku odbywa się 6-8 etapów. Charakter Cyklu jest rekreacyjny i jego głównym zadaniem jest wyprowadzić z domu jak największą liczbę ludzi, którzy zamiast spędzać leniwie niedzielę mogą się odrobinę poruszać.

Poprzedniczką Vladislavia Cross była Liga Biegaczy „OldBoys”, która sięga swych początków 2003 roku. Następnie używano nazwy Liga Biegaczy Amatorów. Od 2010 roku Cykl funkcjonuje pod aktualną nazwą. Biegi są przeznaczone dla każdego.

Edycja 2021 – tegoroczny cykl składać się będzie z 7 biegów (dwa w maju oraz po jednym w lipcu, sierpniu, wrześniu, październiku i listopadzie) rozrywanych na 5 km pętli, w lasach przyległych do stadionu „Przylesie”. Prócz biegu głównego uczestnicy rywalizować będą w marszu Nordic Walking.

Na bieg zapisywać można się TUTAJ. Koszt udziału w rywalizacji to 12 złotych. Na początek, do rywalizacji stanąć mogą jedynie dorośli.

Termin: 15 maja godz. 10.00, Stadion „Przylesie” we Włocławku

 

Regul._Grand_Prix_2021

 

Źródło: maratonczykwloclawek.pl

10 maja 2021 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

4,827,895