VII edycja konkursu „Mój ojciec – dobrze być razem”

VII edycja konkursu „Mój ojciec – dobrze być razem”

Województwo Kujawsko-Pomorskie

Zapraszamy do udziału w konkursie literackim „Mój ojciec – dobrze być razem”. Na prace pisemne młodzieży w wieku 13-20 lat czekamy do 24 kwietnia 2022 r. W konkursie wyłonimy sześcioro laureatów, dla których przygotowaliśmy nagrody w postaci bonów upominkowych.

– Wszyscy wiemy jak ważne są nasze relacje z ojcami, choć nie zawsze potrafimy znaleźć odpowiednie słowa by je opisać. Niech ten konkurs zachęci nas wszystkich do refleksji i rozmów w rodzinach – zachęca marszałek Piotr Całbecki.

Celem konkursu jest prezentowanie pozytywnego wizerunku ojcostwa i promowanie idei wspólnego spędzania czasu w rodzinach. W konkursie wyłonimy (w dwóch kategoriach) sześcioro laureatów: troje uczniów szkół podstawowych i troje z grupy starszej. Nagrodami są bony upominkowe o wartości wartości: 500,00 zł za I miejsce, 300,00 zł za II miejsce i 200,00 zł za miejsce III. Regulamin przewiduje również nagrody dla pedagogów, którzy zaangażują się w pracę z uczniami przygotowującymi teksty zgłaszane na konkurs.

Prace można przesyłać, z oficjalnego adresu e-mailowego szkoły, do 24 kwietnia na adres: a.joppek@kujawsko-pomorskie.pl.

Wyniki konkursu w czerwcu, laureaci zostaną poinformowani telefonicznie oraz drogą elektroniczną.

Załączniki do pobrania:

 

W razie pytań prosimy o kontakt z pracownikiem Departamentu Spraw Społecznych i Zdrowia Arkadiuszem Joppkiem (tel. 56 652 18 15, e-mail: a.joppek@kujawsko-pomorskie.pl).

 Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

Fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKP, Konkurs mój ojciec

13 kwietnia 2022 r.

 

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

5,673,154