Portret z kujawsko-pomorskim zabytkiem w tle – konkurs fotograficzny

Portret z kujawsko-pomorskim zabytkiem w tle – konkurs fotograficzny

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy bardzo serdecznie zaprasza do udziału w VI edycji konkursu fotograficznego Portret z kujawsko-pomorskim zabytkiem w tle. Wcześniejsze edycje konkursu przyjęto entuzjastycznie, nadsyłając wiele pięknych zdjęć. Nie mamy wątpliwości, że w tym roku będzie podobnie.

W tym roku, ze względu na panującą epidemię i utrudnioną możliwość wyjazdów, organizatorzy proponują przejrzenie domowych archiwów (z lat 2018-2019) i przesłanie także zrobionych wcześniej zdjęć (szczegóły w regulaminie).

Konkurs odbywa się pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego. Towarzyszy obchodzonym we wrześniu Europejskim Dniom Dziedzictwa. Tematem konkursu są zabytki województwa kujawsko-pomorskiego, na tle których należy sfotografować jedną lub grupę osób. Prace należy przesyłać do KPCK do 15 sierpnia 2020 roku.

Nagrody czekają! Szczegóły w regulaminie i na stronach: www.edd-kpck.pl i www.edd.nid.pl

Fot. KPCK w Bydgoszczy

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6662786