V Kujawsko-Pomorskie Forum Edukacyjne

V Kujawsko-Pomorskie Forum Edukacyjne

Wyższa Szkoła Bankowa wspólnie z Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy zapraszają na V Kujawsko-Pomorskie Forum Edukacyjne “Zespół jak orkiestra. Budowanie efektywnej współpracy w szkole”, które odbędzie się 15 marca 2018 r. (czwartek) o godz. 14.00.

Wydarzenie będzie składać się z dwóch części. Pierwsza to wystąpienia zaproszonych gości, ekspertów w dziedzinie psychologii, pedagogiki i neurodydaktyki.  W drugiej części odbędą się warsztaty.

Ed Deming powiedział kiedyś, że praca zespołowa przypomina grę w orkiestrze symfonicznej. Taka orkiestra składa się z utalentowanych muzyków, którzy muszą zrezygnować z udowadniania swoich zdolności w celu zachowania harmonii w orkiestrze. Jak zatem stworzyć efektywny zespół? Taki, w którym cele osobiste poszczególnych członków nie przesłaniają wspólnej wizji, do realizacji której ten zespół został powołany? Jakie znaczenie dla realizacji zadań mają role poszczególnych członków zespołu? Odpowiedzi znajdziemy na V Forum Edukacyjnym, dotyczącym zasad współpracy zespołowej i ich wartości w edukacji.

Szczegółowe informacje TUTAJ

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie