Turniej wiedzy o finansach i ekonomii “Sukces Na Bank”

turniej

Turniej wiedzy o finansach i ekonomii “Sukces Na Bank”

logo Sukces na bank

Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, w związku z pismem  Fundacji BITMASTER  informuje  o  ogólnopolskim  turnieju wiedzy o finansach i ekonomii „Sukces Na Bank”.

Wkrótce rusza trzecia edycja tego projektu — dwie poprzednie cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony zarówno nauczycieli, jak i uczniów. Turniej skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych — liceów i techników i jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Informację kierujemy szczególnie do nauczycieli podstaw przedsiębiorczości, matematyki, wiedzy o społeczeństwie i informatyki.

Zachęcamy do udziału w turnieju pięcioosobowe reprezentacje szkolne, pod nadzorem i opieką nauczyciela. Rejestracja odbywa się za pomocą aplikacji na stronie www.sukcesnabank.pl i będzie otwarta do 8 marca 2021 roku. Na stronie internetowej projektu znajdują się wszystkie potrzebne informacje na temat konkursu oraz regulamin i materiały służące do przygotowania się do turnieju.

„Sukces Na Bank” to projekt edukacyjny, którego zaletą jest atrakcyjna formuła. Ostatni etap turnieju — po dwóch internetowych — rozgrywany będzie w formie teleturnieju emitowanego na antenie Telewizji Polskiej. Na zwycięzców (uczniów i ich nauczycieli) czekają atrakcyjne nagrody pieniężne -główna nagroda wynosi 20 000 złotych. „Sukces Na Bank” to ciekawa propozycja nie tylko dla uczniów, ale także dla nauczycieli, którzy będą opiekunami szkolnych reprezentacji, dlatego chcemy skierować swoje działania nie tylko w stronę promocji wśród uczniów, ale również pedagogów.

Szczegółowe informacje na stronie  www.sukcesnabank.pl (zapisy do 8 marca 2021 roku).

Źródło: Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

6,144,486