Trening prezentacji i wystąpienia publicznego

Trening prezentacji i wystąpienia publicznego

28 lutego upływa termin zgłoszeń na warsztaty “Trening prezentacji i wystąpienia publicznego”, które odbędą się 7 marca (sobota) w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu.

Adresaci:
Osoby, które prezentują się wobec audytorium, reprezentują w mediach instytucje lub organizacje i chcą zdobyć praktyczne umiejętności prezentacji i wystąpień publicznych oraz nauczyć się kształtować swój wizerunek.

Cel:
Rozwinięcie osobistych, zawodowych i społecznych umiejętności komunikacyjnych. Podniesienie kompetencji w sferze wystąpień publicznych i kontaktów z mediami.

Program:
Elementy warsztatu dziennikarskiego, przygotowanie do wystąpienia publicznego. Kształtowanie wizerunku osobistego i reprezentowanie instytucji w mediach oraz na forum publicznym, współpraca z mediami, przygotowanie i przeprowadzenie profesjonalnej konferencji prasowej. Istotnym elementem warsztatów są ćwiczenia, w trakcie których uczestnicy zyskają możliwość „sprawdzenia się” przed kamerą. Nagrany materiał będzie szczegółowo omawiany przez prowadzącego.

Prowadzący:
Mariusz Kluszczyński – dziennikarz, kierownik toruńskiej redakcji TVP SA, wydawca i prowadzący serwisy informacyjne oraz programy publicystyczne w bydgoskim oddziale Telewizji Polskiej S.A. Na co dzień reporter Zbliżeń i współpracownik stacji TVP Info, TVP Regionalna, a także najważniejszych programów informacyjnych Telewizji Polskiej. Z mediami związany jest od kilkunastu lat: był reporterem Radia Toruń (pierwszej komercyjnej rozgłośni radiowej w mieście) oraz Radia GRA, gdzie pełnił funkcje zastępcy redaktora naczelnego i szefa newsroomu. Współpracował też z uczelniami wyższymi, prowadząc zajęcia poświęcone dziennikarstwu radiowemu i współpracy z mediami. Absolwent politologii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Komunikacji Społecznej i Public Relations w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu.

Wojciech Budny – instruktor, dokumentalista w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu. Swoją przygodę z kamerą zaczynał na początku lat 90. w Niemczech w Münster w regionalnej telewizji TV Münster. Absolwent Camerimage Film School. Współpracował z Telewizją Polską S.A., TVN i Owsiak TV. Obecnie operator obrazu w TV MSM. Jest współautorem programu Muzyczny Kram. Współpracował z Yachem Paszkiewiczem przy realizacji wielu wideoklipów oraz warsztatów Wideoklip.

Harmonogram: sobota, 7 marca 2020 r. w godz. 9.00-17.00

Warsztaty obejmują 10 godz. dydaktycznych.
KIEDY 7 marca 2020 r.
TERMIN ZGŁOSZEŃ I WPŁAT do 28 lutego 2020 r.
MIEJSCE WOAK Toruń, ul. Szpitalna 8
CENA 120 zł

Rejestracja online na stronie: https://woak.torun.pl/event/trening-prezentacji-i-wystapienia-publicznego-2020/

INFORMACJE I ZGŁOSZENIA
Weronika Droszcz
e-mail: weronika.droszcz@woak.torun.pl
tel. 56 652 27 55
Barbara Płaneta
e-mail: barbara.planeta@woak.torun.pl
tel. 56 652 27 55

Fot. Pixabay

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

5,852,771