Toruńskie Spacery Fotograficzne. e-Wystawa

Wernisaż | Toruńskie Spacery Fotograficzne | Suplement Podmurna

Toruńskie Spacery Fotograficzne. e-Wystawa

Dwór Artusa - logo

Do projektu fotograficznego 100 razy Toruń zaproszono prawie stu uczestników i uczestniczek Toruńskich Spacerów Fotograficznych, fotografów amatorów, a także miłośników niecodziennych wyzwań. Część z ich prac mogliśmy oglądać w czasie wcześniejszych wystaw m.in. z okazji 100-lecia Torunia. Pomysłodawczynią projektu była Małgorzata Kos. W akcji natomiast wzięli udział fotografowie z całego regionu.

Już w styczniu w ramach transmisji online będzie można obejrzeć kilkadziesiąt zdjęć, które stanowią wybór z ponad 500 fotografii wykonanych w ramach projektu przez wybranych autorów. Dzięki nim wspólnie odbędziemy wirtualną podróż po znanych i mniej znanych zakątkach Torunia. Jakie niezwykłe historie się za nimi kryją? Kim są twórcy i twórczynie fotografii? Jak wspominają to wyzwanie? Ile z fotografowanych miejsc jest już tylko wspomnieniem utrwalonym w migawce aparatu?

14 stycznia 2021 r. będziecie mogli dołączyć do nas online i obejrzeć tę niezwykłą wystawę. Spotkamy się wtedy z pomysłodawczynią akcji ­– Małgorzatą Kos – która opowie nam, jakie emocje i przygody towarzyszyły projektowi oraz historyczką Torunia ­– Katarzyną Kluczwajd – która zapewni historyczny komentarz do wybranych fotografii.

Ze wszystkimi miłośnikami fotografii oraz Torunia widzimy się 14 stycznia o godz. 18.30 na artusowym Facebooku i YouTube!

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

5,750,563