Toruńska Akademia E-lidera – projekt dla doktorantów, studentów oraz uczniów szkół średnich

Toruńska Akademia E-lidera – projekt dla doktorantów, studentów oraz uczniów szkół średnich

 Fundacja Scientia Thorunensia zaprasza uczniów do udziału w projekcie pn. Toruńska Akademia E-lidera. Jest to projekt skierowany do doktorantów, studentów oraz uczniów szkół średnich mieszkających lub uczących się w powiecie toruńskim.

W jego ramach zorganizowane zostaną szkolenia, które pozwolą na zdobycie komplementarnej wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych przydatnych podczas realizowania projektów, działalności naukowej oraz działalności w organizacjach pozarządowych i kołach naukowych.

Program szkoleń opracowany został na podstawie doświadczenia członków Fundacji oraz indywidualnych rozmów z przedstawicielami wskazanych grup. W związku z sytuacją epidemiczną, wszystkie szkolenia odbywać się będą z wykorzystaniem platformy internetowej.

Szkolenia zostaną podzielone na następujące obszary:

I. Budowanie marki osobistej w sieci,
II. Prawo i ekonomia,
III. Lider w wirtualnej rzeczywistości,
IV. Wystąpienia publiczne w nowej rzeczywistości,
V. Warsztat kompetencji e-lidera.

W każdym szkoleniu będzie mogło wziąć udział maksymalnie 25 osób, co pozwoli na ich aktywne uczestnictwo. Szkolenia przeprowadzone zostaną z wykorzystaniem dostępnych narzędzi do prowadzenia szkoleń online w czasie rzeczywistym. Każdy z uczestników szkolenia otrzyma elektroniczną wersję certyfikatu jego ukończenia.

Zadanie jest finansowane ze środków otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Wsparcia Doraźnego Organizacji Pozarządowych w zakresie przeciwdziałania skutkom COVID-19.

Szczegółowe informacje: www.torunskanauka.pl, profil Facebookowy Fundacji

Projekt sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Wspierania Doraźnego Organizacji Pozarządowych w Zakresie Przeciwdziałania COVID-19.

Źródło: www.torunskanauka.pl

Fot. Toruńska Akademia E-lidera – Fundacja Scientia Thorunensia

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6643052