Toaletowa Noc Muzeów

Toaletowa Noc Muzeów

muzeum mydła i historii brudu logo

Takiego wydarzenia nie było jeszcze ani w Bydgoszczy, ani w całej Polsce! Muzeum Mydła i Historii Brudu organizuje Toaletową Noc Muzeów… O co chodzi? Sprawdźcie koniecznie!

Muzeum Mydła i Historii Brudu nie może spokojnie usiedzieć na miejscu. My tak mamy, że zawsze musimy coś robić i tworzyć. Nie chcieliśmy odwoływać wszystkich planów, dlatego postanowiliśmy jednak zorganizować w naszym Muzeum Toaletową Noc Muzeów.

Toaletowa Noc Muzeów w bydgoskim Muzeum Mydła i Historii Brudu odbędzie się zarówno na żywo w placówce, jak i online. W Muzeum każdy pozna historię toalet opowiedzianą w zabawny sposób przez przewodników oraz będzie mógł wziąć udział w warsztatach tworzenia soli kąpielowych.

Łączny czas takiego wejścia to ok. 45 minut.

Toaletowa Noc Muzeów zaczyna się o godzinie 17.00 i kończy o 22.00. Co 30 minut 10 osób będzie mogło wejść do Muzeum. Każdy uczestnik zobowiązany będzie do umycia rąk przed rozpoczęciem programu oraz do zachowania zasad bezpieczeństwa przyjętych w naszym kraju podczas epidemii.

Miejsce można zarezerwować pod numerem telefonu: 52 515 70 15 lub mailowo na warsztaty@muzeummydla.pl.

Toaletowa Noc Muzeów to wydarzenie biletowane. Bilet na samo zwiedzanie kosztuje 9 zł, a wersja z warsztatami – 14 zł.

Natomiast online podczas live’a uczestnicy obejrzą nakręcony przez muzealną ekipę film o historii toalet, również wezmą udział w warsztatach tworzenia soli kąpielowych, a wszystko zakończy się klasycznym Q&A.

W Muzeum Mydła i Historii Brudu w internecie:

  • będzie można obejrzeć film o historii toalet,
  • będzie można wziąć udział w warsztatach z przygotowywania soli kąpielowych,
  • wszystko zakończy się krótkim Q&A.

Łączny czas wydarzenia online to ok. 60-90 minut. Start o godz. 21:00. Bilety na Toaletową Noc Muzeów online można kupić przez internet.

Więcej informacji o Toaletowej Nocy Muzeów organizowanej przez Muzeum Mydła i Historii Brudu w Bydgoszczy znajdziesz na stronie internetowej TUTAJ oraz w wydarzeniu TUTAJ

Informacja za: https://muzeummydla.pl/aktualnosci-wydarzenia/toaletowa-noc-muzeow

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6646333