Terapia ręki – w przedszkolu i edukacji wczesnoszkolnej: szkolenie dla nauczycieli

Terapia ręki – w przedszkolu i edukacji wczesnoszkolnej: szkolenie dla nauczycieli

CNSR Szkolenia zaprasza serdecznie na szkolenie dotyczące zagadnień ściśle związanych z terapią ręki: “Terapia ręki – w przedszkolu i edukacji wczesnoszkolnej”. Bezpłatne szkolenie odbędzie się 13.11.2021 r. o godz. 19.00 na profilu facebookowym CNSR. Bezpłatny dostęp otrzymujesz dzięki Fundacji WspierajMy. Materiał będzie dostępny tylko na żywo!

Podwójna siła, ponieważ aż dwie prowadzące połączą swoje doświadczenie i podzielą się z Wami swoją wiedzą.

Szkolenie zostanie podzielone na dwie części. Omówione zostaną zagadnienia teoretyczne oraz praktyczne. Nie zabraknie ciekawostek fizjoterapeutycznych, jak i wskazówek praktycznych dla rodziców, terapeutów i pedagogów.

Szkolenie obejmie m.in. wiadomości z zakresu podstaw anatomii, rozwoju funkcjonalnego dziecka, grafopercepcji, technik terapeutycznych w oparciu np. o masaż, czy inne dostępne metody. W części praktycznej usłyszycie o najpowszechniejszych metodach takich jak: metoda Weroniki Sherborn, Dobrego Startu, Dennisona, Cottona oraz Jogi, których zastosowanie może również wesprzeć funkcję dłoni. Wspólnie przeanalizujemy, czy holistyczne podejście specjalistów jest potrzebne w terapii ręki. Takiego duetu jeszcze nie było, nie może Was zabraknąć. Wydarzenie poprowadzą: Karolina Wójcik oraz Agnieszka Karcz- Smilgin.

Fot. Pixabay

12 listopada 2021 r.

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

5,835,796